Zateplovací systémy


    Firma Ulrich pozemní stavitelství s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout vysoce kvalitní systémy zateplení. Instalace zateplovacích systémů patří k nejčastějším činnostem firmy.

    Využíváme zateplovací systémy formy RENOP CZ spol. s.r.o. Jedním z příkladů je níže uvedený systém THERM 1 pro zateplení fasád, informace o jiné variantě jsou zde.

1a. Soklová lišta
Hliníková soklová lišta o tloušťce 0,8 mm a šířce dle tloušťky použitých tepelně izolačních desek, sloužící k ustavení a vyztužení spodního okraje fasádního zateplovacího systému.

1b. Rohová lišta
Hliníková výztužná lišta vč. armovací sítě o tloušťce 0,63 mm, usnadňující přesné vytváření vnějších rohů.

2. Lepící tmel
Z301 FS, mrazuvzdorný, s extrémní adhezní silou v barvě šedé, popř. bílé. Zateplovací systém RENOP CZ - THERM 1 a 2 je certifikován státní zkušebnou č. 204 - TZÚS PRAHA, pobočka Brno.

3. Desky z pěnového polystyrenu
Samozhášivé, rozměrově stabilizované fasádní desky z pěnového polystyrenu PSB-20 STABIL, stupeň hořlavosti "B" dle ČSN 73 0862

4. Talířové hmoždinky Hmoždinky HPT jsou vyrobeny z plastu s vysokou vrubovou houževnatostí i za nízkých teplot. Rozpěrný trn je z plastu vyztuženého skelnými vlákny. Slouží k dodatečnému kotvení tepelně izolačních desek ke zdivu.

5a. Armovací tmel
Z 301 FS, mrazuvzdorný, s extrémní adhezní silou, v barvě šedé nebo bílé.

5b. Armovací síť (perlinka)
Výztužná síť ze skleněných vláken s alkalicky odolnou povrchovou vrstvou a vysokou pevností v tahu - R - 1313131.

6. Penetrační nátěr
Zpevňující penetrační nátěr PGM na staré a nové savé podklady, zvyšující přilnavost následujících omítkových směsí. Neobsahuje rozpouštědla. Je odolný proti alkáliím a povětrnostním vlivům, dobře difúzní.

7. Vrchní omítka
Ušlechtilé hydrofobní omítky řady SP, T a MRP/S, připravené dle ČSN 72 2430-5.
Vyznačují se vysokou přídržností, výbornou zpracovatelností a velkou vydatností. Standardní barva - přírodní bílá. Opatřují se nátěry fasádními barvami, popř. se dodávají již probarvené.

8. Barva silikonová
Silikonové s velkou krycí schopností, difúzní, alkalicky stálé, bílé, barevné (734 odstínů).