HOCO


    HOCO je jméno podniku, a zároveň po celé Evropě rozšířený pojem pro kvalitní, technicky pokroková a dlouhodobě osvědčená okna, dveře a rolety, zkrátka a dobře značka HOCO. Kdo při stavbě, nebo rekonstrukci hledá informace pro srovnání ceny a kvality, přijde téměř automaticky s touto značkou do styku.

Výrobní závod v severočeském Děčíně patří k největším a nejmodernějším výrobním zařízením pro stavební prvky v Evropě. Při přísném dodržování konstrukčních a technologických pravidel, vyrábějí se zde z materiálů dodávaných mateřskou firmou HOCOPLAST Eggenfelden okna, dveře a rolety, které podléhají trvalé kontrole jakosti dle normy ISO 9001. Výrobky jsou průběžně přezkušovány v testovacích komorách na těsnost a pevnost, což zaručuje zákazníkovi stále stejně vysokou HOCO kvalitu. Všechny součásti kování jsou před uvolněním do seriové výroby podrobeny tvrdým testům na odolnost.

Široký sortiment výrobků HOCO umožňuje splnit veškeré Vaše osobní představy o architektonickém řešení, tepelném, hlukovém, nebo světelném útlumu či zvýšené bezpečnosti oken, dveří a rolet. HOCO výrobky jsou certifikovány jak v České republice, tak i NSR a nesou značku jakosti RAL. Výrobce na ně poskytuje záruku 5 let.Ačkoliv se každý člověk denně naprosto běžně potkává s okny, dveřmi a roletami, jen málokdo je důvěrněji seznámen s technikou těchto obyčejných výrobků. Proto potřebují stavebníci i ostatní zákazníci při obstarávaní oken odbornou pomoc.

Firma Ulrich pozemní stavitelství je Vaším regionálním zástupcem. Rádi Vám poskytneme veškeré informace a poznatky z praxe.

Okna HOCO
HOCO okna se těší stále větší oblibě, jsou komfortní a existují téměř v každém architektonickém řešení. Od klasických bílých až po oblouková a šikmá okna v dřevěných dekorech mohou svým výrobním sortimentem, známým po celé Evropě, vyhovovat každému stavebnímu stylu. Všechna okna HOCO nesou značku jakosti RAL,a tím si právem zaslouží důvěru stavebníků, pokud se jedná o kvalitu, dlouhodobou životnost a mechanickou odolnost proti namáhání.
více informací...


Dveře HOCO
Málokterý výrobek kupujete tak zřídka jako domovní dveře. Teprve poté, co si porovnáte Vaše zdroje informací a ujasníte si představu o vzhledu, materiálu , funkčnosti, bezpečnosti, hodnotě tepelného prostupu a dalších možnostech technického vybavení dveří, dáte svoji důvěru některému z dodavatelů. Obsáhlá nabídka HOCO dveří Vám může toto rozhodování velmi usnadnit a umožňuje Vám dokonce abyste si své dveře navrhli, nebo sestavili sami podle svých představ. Začnete volbou mezi plastovými, nebo hliníkovými rámy, stanovíte, jak komfortně mají být vaše dveře vybaveny. K tomu se váže i důležité téma bezpečosti proti vloupání. Zvolíte styl, barvu, design. Oblíbené HOCO dveře s příčkami umožňují realizovat prakticky každý Váš nápad. Dále můžete volit mezi elegantními a přitom odolnými výplněmi z plastu, nebo hliníku a výplněmi z litého hliníku. V nabídce HOCO najdete pro vstup do Vašeho domu také celoskleněné výplně se zajímavými vitrážemi a ornamentními skly, ozdobné mříže, stejně tak jako širokou nabídku madel, klik a dalšího příslušenství.
více informací...


Roletová technika HOCO
Zvýšenou ochranu proti hluku, únikům tepla, nadměrnému oslunění, lupičům.... to všechno Vám poskytnou oblíbené HOCO lamelové rolety. Nabídka roletových systémů HOCO umožňuje dodat rolety integrované na HOCO okna, ale i přídavné rolety dodatečně montované do libovoných stavebních situací, včetně vestaveb do překladů a garážových vrat. Uživatelský komfort lze zvolit od jednoduchého ovládání popruhem až po časově programovatelné, centrální, případně dálkové ovládání elektricky poháněných rolet. HOCO je specialista i na roletovou techniku.
více informací...